NAJUČENICI VELJAČE

Autor: Žarko Popović, 11. 4. 2018.

Karlo Grošanić, učenik 2.b r. predložen je za učenika mjeseca jer je uzoran učenik prema svim školskim kriterijima. Uzornog je ponašanja, vrlo savjestan, odgovoran i uvijek spreman pomoći te je stoga omiljen među vršnjacima. Izvan nastave pohađa satove zumbe, univerzalne sportske škole i robotike. Pohađa i glazbenu školu te redovito trenira taekwondo. Tijekom ove nastavne godine bio je uspješan na različitim natjecanjima. Sudjelovao je na natjecanju iz robotike te na  međuopćinskoj smotri Lidrano, pobjeđivao na natjecanjima u taekwondou, a na državnom natjecanju iz klavira osvojio je 1. mjesto u svojoj kategoriji.

Leon Baštek, učenik 5. a r. predložen je za učenika mjeseca jer uspješno izvršava svoje školske obaveze, vrijedan je i odgovoran. Uz redovnu školu pohađa i glazbenu školu gdje postiže izvrsne rezultate. Na državnom natjecanju iz harmonike, kao i na dva međunarodna natjecanja u harmonici, osvojio je 1. mjesta.

Dea Gubijan, učenica 7. b r. predložena je za učenicu mjeseca  jer ima odlične ocjene iz svih predmeta te redovito ispunjava sve učeničke obaveze, a također je i primjer uzornog ponašanja. Pohađa više izbornih nastava, kreativna je, marljiva i samostalna u radu.

Na školskom natjecanju iz matematike  postigla je najbolji uspjeh, a na županijskom izvrsno 7. mjesto.

Mnogo je učenika koji zavrjeđuju titulu najučenika mjeseca, no predložen je Josip Benjak, učenik 8. b r. koji nema sve odlične i vrlo dobre ocjene, ali ima niz drugih kvaliteta. Vedrog je raspoloženja, uvijek srdačno pozdravi starije u školi i izvan nje, a susretljivo surađuje s ostalim učenicima te je omiljen među njima. Aktivno sudjeluje na nastavi i u aktivnostima koje se provode u školi. Odličan je sportaš i svojim primjerom promiče vrijednosti kako se treba ponašati u sportu, u školskom okruženju i izvan škole. Zadnjih tjedana aktivno se uključio u svakodnevno snimanje kamerom i rado proučava digitalne alate za film.

Projekt e-Škole

POLITIKA O ZASTITI PRIVATNOSTI OS Krunoslava Kutena.pdf
 PRAVILNIK O ZASTITI OSOBNIH PODATAKA OSKKutena.docx

Prijava na Dabar

Natjecanje Dabar 2021.

17 učenika ušlo u 10% najboljih u RH od ukupno 122 učenika koji su sudjelovali iz svih naših područnih i matične škole. Hvala svima što ste sudjelovali!

e Dnevnik

eDnevnik

Za učenike i roditelje

eDnevnik ocjene

Natječaj za posao

U privitku možete vidjeti natječaj za popunu radnog mjesta rehabilitatora-edukatora i pomoćnika u nastavi.

U privitku možete vidjeti pozive na razgovor za pomoćnika u nastavi i učitelja edukatora-rehabilitatora.

U privitku možete vidjeti natječaj za popunu radnih mjesta: kuhara, učitelja njemačkog jezika, učitelja razredne nastave, spremačice i pomoćnika u nastavi.

U privitku možete vidjeti pozive na razgovor kandidata za mjesto: učitelja RN, učitelja Njemačkog jezika, spremačice, kuharice i pomoćnika u nastavi.

U privitku možete vidjeti obavijest kandidatima za popunu radnih mjesta.

U privitku možete vidjeti natječaje za zapošljavanje.

U privitku možete vidjeti natječaj za popunu radnih mjesta edukatora-rehabilitatora i učitelja informatike i njemačkog jezika.

U privitku možete vidjeti poziv na razgovor za kandidate za popunu radnih mjesta.

Sjednice UV

Sjednica Učiteljskog vijeća OŠ Krunoslava Kutena održat će se u utorak 6.10.2020. u 12:00 sati preko aplikacije Classroom Meet na daljinu.

Poziv UV 6 10 20.pdf

Politika o zaštiti privatnosti

Anketa (mala)
Koliko često konzumirate med?

Jelovnik 6 6 do 10 6 2022.pdf

Obavijest kandidatima za pomoćnike u nastavi - poziv na razgovor.

Obavijest kand za asist 202021.pdf

SAT          PRIJEPODNE

1.              7,45 – 8,30

2.              8,35 – 9,20