Najučenici mjeseca

Autor: Marinko Šimunek, 5. 2. 2018.

Drage učenice i učenici!

Na inicijativu ravnatelja, ove godine birat ćemo učenike mjeseca, čija će fotografija stajati na web stranici naše škole uz obrazloženje čime je zaslužio/-la tu laskavu  „titulu“.

Kandidatkinje i kandidate mogu predložiti učenici koji poznaju neku iznimnu učenicu ili učenika, može ih predložiti razrednik, Razredno ili Učiteljsko viječe, Vijeće učenika ili se, naposljetku, mogu i sami prijaviti.

Kriteriji za odabir učenice ili učenika mjeseca su sljedeći: odličan učenik/-ica, uzorno vladanje, ističe se u nekoj izvannastavnoj ili izvanškolskoj aktivnosti, uspjeh na natjecanju iz nekog predmeta, uspjeh na sportskim natjecanjima, uključen u humanitarne ili volonterske organizacije na lokalnoj ili višoj razini, pomaže slabijim učenicima u radu, pomaže roditeljima ili susjedima u poslovima koje ne mogu samo obaviti (pogotovo starijim osobama).

Na kraju tekućeg mjeseca, Učeničko vijeće odabrat će tri najbolja  učenika/-ce mjeseca. U skladu s mogućnostima škole, učenica ili učenik mjeseca dobit će nagradu.

Cilj ove inicijative je potaknuti učenike da budu još bolji i motivirati ih na trud i rad.

UČENICI MJESECA SIJEČNJA

Gabijela Klepec, 8.a

Gabrijela je odlična učenica, uzornog vladanja. Uspješna je sportašica (odbojka, stolni tenis, tenis) te pohađa i glazbenu školu. Sudjelovala je na školskim natjecanjima iz više nastavnih predmeta. Na literarnom natječaju „Istražujemo maštom – kratka priča“ osvojila je ulaznice za Astronomski centar u Rijeci za cijeli razred.  Sudjelovala je u Kvizu  znanja i kreativnosti „Čitanjem do zvijezda“  te se plasirala na županijsku razinu natjecanja.  Našu školu predstavljala je na međuopćinskoj smotri LiDraNo s literarnim uratkom „Snovi“ te si osigurala odlazak na županijsku razinu smotre.

Astronomija, zvijezde, snovi, hmmmm... za Gabrijelu već sad vrijedi mudra misao Walta Disneyja: „Svi naši snovi mogu se ostvariti ako imamo dovoljno hrabrosti da idemo za njima.“ Bravo Gabrijela, samo hrabro naprijed!

Agata Lili Lešić, 5. razred, PŠ Rakovec

Učenica je proglašena učenicom mjeseca zbog iznimnog uspjeha i uzornog vladanja. Uvijek je spremna pomoći prijateljima te je vrlo omiljena djevojčica u razrednom odjeljenju. Sudjelovala je na natjecanju iz matematike i sudjeluje na natjecanju iz lirskog stvaralaštva u Mostaru.

Ivan Šaško, 4.b

Ivan je odličan učenik 4.b razreda. Savjestan je i odgovoran u radu, vrlo aktivan na satu, uvijek spreman za pomoć. Uzornog je vladanja.

Na školskom natjecanju iz matematike postigao je daleko najbolji rezultat u odnosu na sve učenike koji su sudjelovali. Time se plasirao na županijsko natjecanje.

Projekt e-Škole

POLITIKA O ZASTITI PRIVATNOSTI OS Krunoslava Kutena.pdf
 PRAVILNIK O ZASTITI OSOBNIH PODATAKA OSKKutena.docx

Prijava na Dabar

Natjecanje Dabar 2021.

17 učenika ušlo u 10% najboljih u RH od ukupno 122 učenika koji su sudjelovali iz svih naših područnih i matične škole. Hvala svima što ste sudjelovali!

e Dnevnik

eDnevnik

Za učenike i roditelje

eDnevnik ocjene

Natječaj za posao

U privitku možete vidjeti natječaj za popunu radnog mjesta rehabilitatora-edukatora i pomoćnika u nastavi.

U privitku možete vidjeti pozive na razgovor za pomoćnika u nastavi i učitelja edukatora-rehabilitatora.

U privitku možete vidjeti natječaj za popunu radnih mjesta: kuhara, učitelja njemačkog jezika, učitelja razredne nastave, spremačice i pomoćnika u nastavi.

U privitku možete vidjeti pozive na razgovor kandidata za mjesto: učitelja RN, učitelja Njemačkog jezika, spremačice, kuharice i pomoćnika u nastavi.

U privitku možete vidjeti obavijest kandidatima za popunu radnih mjesta.

U privitku možete vidjeti natječaje za zapošljavanje.

U privitku možete vidjeti natječaj za popunu radnih mjesta edukatora-rehabilitatora i učitelja informatike i njemačkog jezika.

U privitku možete vidjeti poziv na razgovor za kandidate za popunu radnih mjesta.

Sjednice UV

Sjednica Učiteljskog vijeća OŠ Krunoslava Kutena održat će se u utorak 6.10.2020. u 12:00 sati preko aplikacije Classroom Meet na daljinu.

Poziv UV 6 10 20.pdf

Politika o zaštiti privatnosti

Anketa (mala)
Koliko često konzumirate med?

Jelovnik 6 6 do 10 6 2022.pdf

Obavijest kandidatima za pomoćnike u nastavi - poziv na razgovor.

Obavijest kand za asist 202021.pdf

SAT          PRIJEPODNE

1.              7,45 – 8,30

2.              8,35 – 9,20