NASTAVA U PŠ PRESEKA

Autor: Žarko Popović, 9. 11. 2021.

prema već prije naznačenoj mogućnosti, od sutra srijeda 10.11.2021. nastava u PŠ Preseka odvijati će se u živo u dvije smjene. Učenici 5. do 8. razreda pohađati će školu u jutarnjoj smjeni od 7:45 sati dok će učenici 1. do 4. razreda pohađati školu u popodnevnoj smjeni od 14:00 sati. Ovakav način nastave održavati će se do završetka radova na toplovodnom grijanju kada će učenici krenuti svi u jutarnju smjenu. Još jednom vas molimo za strpljenje i prilagodbu ovakvom načinu rada.

U privitku možete vidjeti raspored zvonjenja i prijevoza za iduće dane te odluku o novom načinu nastave.

S poštovanjem

Ravnatelj OŠ Krunoslava Kutena