OBAVIJEST UČENICIMA OSMIH RAZREDA

Autor: Žarko Popović, 20. 7. 2020.

u privitku možete vidjeti detalje vezane uz upis učenika osmih razreda u Srednju školu.

VAŽNO!

Drage osmašice i osmaši,

ostalo je još nekoliko stvari koje morate obaviti prije konačnog upisa u srednju školu!

P R I J A V N I C E

Prijavnica predstavlja konačnu odluku učenika o poretku prijavljenih programa obrazovanja. Prijavnicu vlastoručno ili digitalno potpisuju roditelj/skrbnik i učenik čime potvrđuju listu prioriteta odnosno odabir učenika.

Potpisana prijavnica se donosi u osnovnu školu razredniku ili se dostavlja elektroničkim putem (skenirana ili slikana) na e-adresu škole:  prvaosvrbovec@gmail.com

NAČINI DOSTAVE PRIJAVNICE U OSNOVNU ŠKOLU

1) Učenik može sam dohvatiti prijavnicu sa svog sučelja iz sustava NISpuSŠ. Nakon što su učenik i roditelj/skrbnik ispisali i vlastoručno potpisali prijavnicu, prijavnica se može dostaviti osnovnoj školi odnosno razredniku osobno ili elektroničkim putem (slikana ili skenirana).

2) Prijavnicu sa svog sučelja iz sustava NISpuSŠ može dohvatiti i osnovna škola odnosno razrednik te je poslati učeniku u virtualnoj učionici ili elektroničkim putem. Vlastoručno potpisana prijavnica dostavlja se osnovnoj školi odnosno razredniku osobno ili elektroničkim putem (slikana ili skenirana).

3) Ako učenik nema mogućnost ispisati popunjenu prijavnicu s prioritetnim programima obrazovanja, učenik i roditelj/skrbnik mogu je digitalno potpisati te dostaviti osnovnoj školi odnosno razredniku elektroničkim putem.

4) Ako učenik i roditelj/skrbnik nemaju mogućnost ispisati popunjenu prijavnicu i nemaju digitalni potpis, popunjenu prijavnicu može ispisati osnovna škola odnosno razrednik, a učenik i roditelj/skrbnik dolaze osobno u školu i vlastoručno potpisuju prijavnicu.

Termini potpisivanja prijavnica u I. OŠ Vrbovec:

23. srpnja 2020. godine (četvrtak) – od 15:30 do 17:30 sati

24. srpnja 2020. godine (petak) – od 8:00 do 10:00 sati

Roditelji i učenici koji nisu u mogućnosti doći u navedenim terminima, neka kontaktiraju razrednike.

Ako roditelj dostavlja prijavnicu elektroničkim putem, istu mora dostaviti u periodu od 22. srpnja 2020. do 24. srpnja 2020. godine!