NASTAVA U PONEDJELJAK 25.5.2020.

Autor: Žarko Popović, 22. 5. 2020.

u skladu s uputama Ministarstva znanosti i obrazovanja, dostavljamo vam niz uputa vezanih uz nastavu od ponedjeljka 25. svibnja 2020. godine. Molimo vas da ih dobro proučite.

I. OŠ VRBOVEC - ORGANIZACIJA NASTAVE U PONEDJELJAK 25.5.2020.

organizacija nastave dana 25. svibnja 2020. biti će u jednoj smjeni za učenike od 1. do 4. razreda. Učenici će u školu moći doći školskim prijevozom ili u vlastitoj organizaciji. Zbog drugačijeg načina rada molimo učenike da na stanice dođu ranije nego inače te da imaju razumijevanja ako budu duže čekali.

Prilikom ulaska u školu molimo učenike i roditelje da se pridržavaju uputa HZJZ koje vam prilažemo u dokumentu.

Nastava u ponedjeljak počinje prema starom rasporedu :

• Matična škola 7:45 sati
  • PŠ Banovo 8:00 sati
  • PŠ Dijaneš 8:00 sati
  • PŠ Gornji Tkalec 8:00 sati
  • PŠ Preseka 7:45 sati
  • PŠ Rakovec 8:30 sati

Prvi dan nastava će za sve razrede trajati četiri sata. Nastava će biti organizirana prema rasporedu za ponedjeljak A smjena UJUTRO i B smjena POSLIJEPODNE

• MATIČNA ŠKOLA
  • Svi učenici razredne nastave dolaze ujutro u školu
  • Nastava traje od 7:45 sati do 11:05 sati, a odvoz za učenike je u 11:15 sati
  • U ponedjeljak 25. svibnja 2020. godine nema izborne nastave iz nastave Njemačkog jezika za učenike četvrtih razreda (održat će se tijekom tjedna o čemu će učenici biti pravodobno obaviješteni).
  • Učiteljice dočekuju djecu pred školom i uvode u razrede
  • Učenici prvih razreda ulaze na MALI ULAZ, a svi ostali učenici na GLAVNI ULAZ.
  • Nakon ulaska u školu učenici su dužni donijeti školske papuče, preizuti se i oprati ruke te se ponašati sukladno naputcima HZJZ na što će ih učiteljice prvi dan uputiti.
  • Raspored zvonjenja i učionica dostavljamo u privitku.
  • PODRUČNE ŠKOLE
  • Rade u jednoj smjeni
  • Nastava počinje prema gore navedenim vremenima
  • Učiteljice dočekuju djecu pred školom i uvode u razrede
  • Učiteljice će upoznati učenike s rasporedom zvonjenja i učionica

Molimo roditelje da dobro prouče smjernice i upute vezane uz dolazak učenika u školu koje vam dostavljamo u priloženim dokumentima.

S poštovanjem

Ravnatelj I.OŠ Vrbovec