Učenik PŠ Rakovec pozvan je na Županijsku smotru LiDraNa 2017.!

Učenik osmoga razreda PŠ Rakovec, Leonardo Čolig, napisao je sastavak „Pustolovine jednog šalabahtera“ i prošao školsku te općinsku razinu Smotre literarnog, dramsko-scenskog i novinarskog stvaralaštva učenika osnovnih škola, poznatiju kao LiDraNo pa će se 14. veljače u Velikoj Gorici na Županijskoj smotri pokušati plasirati na Državnu smotru.

Čestitamo mu i želimo puno uspjeha u daljnjem literarnom radu i držimo palčeve za prolazak na Državnu smotru LiDraNa!

SAT

1.              8.30 – 9.15

2.             9.20 - 10.05

3.           10.20 – 11.05

4.           11.10 – 11.55

5.           12.00 - 12.45

6.           12.50 – 13.35

7.           13.40 - 14.25

8.           14.30 - 15.15

Da li biste sudjelovali u akciji skupljanja starog papira?