Autor: Ljiljana Bušić, 7. 3. 2023.

U petak, 17.2.2023.g., učenici od 1. do 4. razreda išli su na izlet u Zagreb. Bili smo jako uzbuđeni.

Posjetili smo kazalište Žar ptica i Lovački muzej. U kazalištu smo gledali predstavu Djevojčica sa šibicama, koja je bila jako tužna. U Lovačkom muzeju smo vidjeli puno životinja i saznali smo puno zanimljivih stvari o životinjama i lovcima. Neke životinje smo smjeli i dirati i osjetiti njihovu dlaku, krzno ili perje. Na povratku smo bili jako gladni pa smo otišli u MC Donalds.

Meni se najviše svidio posjet Lovačkom muzeju u kojem sam vidjela puno velikih, malih i strašnih životinja.

SAT

1.              8.30 – 9.15

2.             9.20 - 10.05

3.           10.20 – 11.05

4.           11.10 – 11.55

5.           12.00 - 12.45

6.           12.50 – 13.35

7.           13.40 - 14.25

8.           14.30 - 15.15

Da li biste sudjelovali u akciji skupljanja starog papira?