Prijem učenika nagrađenih na državnim natjecanjima

Autor: Marinko Šimunek, Ljiljana Bušić, 30. 6. 2022.

U okviru proslave Dana grada Vrbovca, 14.6.2022.g. je u velikoj gradskoj vijećnici održan prijem vrbovečkih učenika koji su sudjelovali na državnim natjecanjima.
Učenike OŠ Krunoslava Kutena i OŠ Marije Jurić Zagorke, Srednje škole Vrbovec i njihove mentore i ravnatelje primio je i nagradio gradonačelnik Denis Kralj.
Među nagrađenim učenicima bili su i učenici naše škole: TARA ČOLIG, DOROTEA ČOLIG I MATEA PRELEC koje su sudjelovale na nacionalnom natjecanju Čitanjem do zvijezda (mentorica Ljiljana Bušić) i NOAH YVEN AZINOVIĆ koji je bio član hrvačke ekipe (mentor Tomislav Falčević).

Bravo za sve!