LIDRANO

Autor: Žarko Popović, 11. 3. 2024.

Županijski LiDraNo

Naši su učenici i ove godine sudjelovali na županijskoj razini smotre LiDraNo koja se održala 28. veljače 2024. g. u OŠ “Ljubo Babić“ Jastrebarsko. Školski list Cvrkut s temom broja Moje buduće zanimanje i radijska skupina Cvrkutavci s reportažom Volim slušati radio predloženi su za državnu razinu LiDraNa. Cvrkut je predstavljala učenica Lena Orlić s mentoricom Lorenom Leljak, a pohvaljeni su i učenici novinari Jan Lozar, Lana Špoljarić, Tia i Nea Večerin. Cvrkutavce su predstavljali Fran Grošanić i Katja Bešen, a učenici Simon Geceg, Karla Maria Šmida i Ana Matuna su pohvaljeni. Njihova je mentorica učiteljica Marija Cetl. Na županijskome LiDraNu sudjelovala je i učenica Mia Burić s novinarskim radom Kako zaustaviti starenje i njezina mentorica Dinka Mudri te učenik Ivan Smolčec koji je kazivao pjesmu Zemlica čuva pod vodstvom mentorice Ljiljane Bušić.

Lorena Leljak