CVRKUT

Autor: Žarko Popović, 2. 5. 2023.

Naš školski list Cvrkut i ove godine (deveti put) sudjelovao je za državnoj smotri Lidrano.

List su predstavile učenica - urednica Tara Pejković, učenica 8.b razreda i mentorica Jozefina Barić, prof. Hrvatskoga jezika.

Smotra je održana u Vodicama od 24. do 26. travnja ove godine.  Naš list dobio je puno pohvala za sadržaj, za odlično obrađenu temu broja (Obveze i prava), za dizajn tekstova te i za činjenicu da ima cijenu (20 kn) za sadržaj koji nudi, što mnogi listovi nemaju.

Na smotri smo čule dosta korisnih savjeta koji će, nadamo se,  budućim urednicama Cvrkuta pomoći da list ostane među najboljima u Hrvatskoj.