Početak nove školske godine 2020./21.

Autor: Marinko Šimunek, 4. 9. 2020.

Poštovani roditelji i učenici,RAKOVEC

UPUTE UČENICIMA I RODITELJIMA ZA PRVI DAN NASTAVE

Svi razredi počinju s nastavo u 8:30 sati. Sat traje 40. min., a prvi veliki odmor je poslije 2. sata za niže razrede (1.-4.) i poslije trećeg sata za više razrede (5.-8.)

Učenici 1. razreda dolaze pred školu u pratnji jednog roditelja. Svi učenici od 1. do 8. razreda trebaju donijeti papuče i ruksake zbog preuzimanja udžbenika. Također svi učenici trebaju prvi dan uzeti maske od kuće koje su dužni nositi u autobusu i tijekom ulaska u školu. Učenici nižih razreda (1. 4. ) ulaze napomoćni ulaz od igrališta gdje će ih dočekati njihove učiteljice i uvesti u školu prema dogovorenom rasporedu.

Učenici viših razreda (5. -8.) ulaze na glavni ulaz gdje će ih dočekati njihovirazrednicii uvesti u školu prema dogovorenom rasporedu. Za sve učenike biti će organiziran prijevoz.

RASPORED UČIONICA

1. r. - 1