Cvijet u cvijeću

Autor: Marinko Šimunek, 30. 11. 2015.

Likovno-literarni natječaj Cvijet u cvijeću

Na likovno-literarnom natječaju Cvijet u cvijeću koji se održao u Stubičkim Toplicama, pod pokroviteljstvom Krapinsko-zagorske županije i Općine Stubičke Toplice, a u suradnji s Osnovnom školom Stubičke Toplice, Dječjim vrtićem Zvirek i Turističkom zajednicom Općine Stubičke toplice, istaknula se i naša učenica Veronika Lipovec (7. razred, PŠ Preseka).

Veronika je sa svojom pjesmom „Vrteki i grmek senjaju“ osvojila 4. mjesto u kategoriji literarnih radova od 5. do 8. razreda te je u subotu 28. studenog pristustvovala na svečanoj dodjeli nagrada u Stubičkim Toplicama. Kako je to izgledalo na svečanosti, možete pogledati u fotogaleriji:

Veroniki čestitamo i želimo puno uspjeha u daljnjem stvaranju!

Ivana Koletić, prof.