OD PONEDJELJKA 16.3.2020. NASTAVA NA DALJINU

Autor: Žarko Popović, 15. 3. 2020.

Poštovani roditelji, učenici i učitelji!

Sukladno odlukama Vlade RH i MZO od ponedjeljka 16.3.2020. prelazimo na nastavu na daljinu i učenici neće dolaziti u školu. Učenici od 1. do 4. razreda koji nemaju organizirani nadzor kod kuće mogu doći u školu a njihovi roditelji dužni su o tome izvjestiti razrednike još danas 15.3.2020.

Shodno obraćanju ministrice Blaženke Divjak izdvajamo najbitinje informacije:

• U ponedjeljak će svi učenici OŠ i maturanti imati mogućnost pratiti nastavu na televiziji.
  • Razredna nastava na HRT 3 Škola na Trećem
  • Viši razredi osnovne i maturanti na Sportskoj televiziji
  • 1.-4. razred OŠ U školi se neće odvijati nastava, a Školu na Trećem će pratiti u školi ako je njihov termin dok su u školi na rasporedu, inače od kuće.Samo roditelji koji nemaju mogućnost ostaviti dijete pod nadzorom doma, ostavljaju dijete u školi.
  • 5. do 8. razred U ponedjeljak gledaju nastavu na Sportskoj televiziji i testiraju virtualni razred s razrednikom.U utorak gledaju nastavu na SPTV i testiraju virtualni razred s razrednikom i predmetnim nastavnicima, idu u virtualni razredi slijede upute razrednika i predmetnih nastavnika. Od srijede razrednici daju u virtualnim razredima učenicima raspored i obavijesti, predmetni nastavnici daju aktivnosti i zadatke.
  • Ako učenik nije bio aktivan cijeli dan u virtualnom razredu, svoj izostanak treba opravdati razredniku.

Ukoliko imate bilo kakvih pitanja slobodno se obratite razrednicima, učiteljima, pedagoškoj službi, ravnatelju. U privitku možete vidjeti raspored za ponedjeljak 16.3.2020.

Puno strpljenja, znanja i sreće u nastavi na daljinu!

Raspored_sati_za_16.3.2020.pdf (79.58 KB)

OD PONEDJELJKA 16.3.2020. NASTAVA NA DALJINU

Autor: Žarko Popović, 15. 3. 2020.

Poštovani roditelji, učenici i učitelji!

Shodno obraćanju ministrice Blaženke Divjak izdvajamo najbitinje informacije:

• Razredna nastava na HRT 3 Škola na Trećem
  • Viši razredi osnovne i maturanti na Sportskoj televiziji

Puno strpljenja, znanja i sreće u nastavi na daljinu!

Raspored_sati_za_16.3.2020.pdf (79.58 KB)

Projekt e-Škole

POLITIKA O ZASTITI PRIVATNOSTI OS Krunoslava Kutena.pdf
 PRAVILNIK O ZASTITI OSOBNIH PODATAKA OSKKutena.docx

Natječaj za ravnatelja škole

Natječaj za ravnatelja/icu Osnovne škole Krunoslava Kutena objavljen 8. 11.2023.

PRIJEVOZ UČENIKA
Pozivi na razgovor za posao
Prijava na Dabar

Natjecanje Dabar 2023.

Natjecanje će se održavati u tjednu Dabra 2023. od 13. do 17. studenog 2023. Prihvatite izazov!

Natječaj za posao

U privitku možete vidjeti natječaj za popunu radnog mjesta edukatora-rehabilitatora i učitelja informatike.

U privitku možete vidjeti natječaj za popunu radnog mjesta rehabilitatora-edukatora i pomoćnika u nastavi.

U privitku možete vidjeti pozive na razgovor za pomoćnika u nastavi i učitelja edukatora-rehabilitatora.

U privitku možete vidjeti natječaj za popunu radnih mjesta: kuhara, učitelja njemačkog jezika, učitelja razredne nastave, spremačice i pomoćnika u nastavi.

U privitku možete vidjeti pozive na razgovor kandidata za mjesto: učitelja RN, učitelja Njemačkog jezika, spremačice, kuharice i pomoćnika u nastavi.

U privitku možete vidjeti obavijest kandidatima za popunu radnih mjesta.

U privitku možete vidjeti natječaje za zapošljavanje.

U privitku možete vidjeti natječaj za popunu radnih mjesta edukatora-rehabilitatora i učitelja informatike i njemačkog jezika.

U privitku možete vidjeti poziv na razgovor za kandidate za popunu radnih mjesta.

U privitku možete vidjeti natječaj za popunu radnih mjesta edukatora-rehabilitatora, učitelja informatike, učitelja njemačkog jezika i pomoćnika u nastavi.

U prilogu (pri dnu) možete vidjeti aktualne obavijesti o izboru kandidata za popunu radnih mjesta.

e Dnevnik

eDnevnik

Za učenike i roditelje

eDnevnik ocjene

Sjednice UV

Sjednica Učiteljskog vijeća OŠ Krunoslava Kutena održat će se u četvrtak 23.11.2023. u 19:00 sati u knjižnici matične škole, nakon toga održat će se i Sjednica skupa radnika u 20:00 sati. U privitku možete vidjeti dokumente za sjednice.

Politika o zaštiti privatnosti

Anketa (mala)
Koliko često konzumirate med?

JELOVNIK 11 3 do 22 3 2024.pdf

SAT          PRIJEPODNE