FER

Autor: Marinko Šimunek, 14. 6. 2008.

Pitate se koja je veza I. osnovne škole Vrbovec i Fakulteta elektrotehnike i računalstva? Nastavite čitati i saznajte. Izborna nastava informatike u I. osnovnoj školi Vrbovec izvodi se od 1995. godine. Tada se organizirala samo za učenike osmih razreda da ne bi otišli nepismeni u srednju školu na 486 DX2 računalima u prostorijama danas II. OŠ Vrbovec, a učitelj je trčao za vrijeme odmora stara škola, nova škola i obrnuto. Danas u suvremeno opremljenoj informatičkoj radionici izbornu nastavu informatike polazi preko 200 učenika.

Bravo za sve njih! Svi oni dolaze u suprotnu smjenu, a neki putuju i preko 15 km da bi sudjelovali u radu na računalima, istraživati.
Na natjecanja iz informatike krenuli smo 1997. s jednim učenikom , ali odmah na županijsko natjecanje. Bravo Ante!  Broj sudionika se povečavao na školskoj, gradskoj i županijskoj razini.
2003. godine pobjednik županijskog natjecanja plasirao se na državno natjecanje i kao jedini sudionik petih razreda među šestašima osvojio prvo mjesto. Bravo Ivane! Drugi sudionik državnog je tada bio osmi među učenicima osmih razreda (prošlogodišnji hrvatski olimpijac ) Saša. Bravo Saša! Šteta što nije mogao uživati u lijepom vremenu na Cresu već je odjurio na državno iz fizike u Osijek. Bravo Saša!
2004. godine u Varaždinu je Ivan bio drugi u državi! Bravo Ivane! Počeli su programirati u QBASICu Ivan i Dominik i malo im je nedostajalo za velike rezultate. Bravo Domink i Ivan!
2007. na državno natjecanje iz informatike plasirala se Marija i osvojila sedmo mjesto. Bravo Marija!
2008. godine odmah nakon školskog natjecanja troje učenika I. osnovne škole Vrbovec krenulo je subotom na FER sa svojim učiteljom informatike. Ustajali su oko šest da bi od devet na FER-u rješavali problemske zadatke iz programiranja. Tu smo došli kao gosti zagrebačkog računalnog saveza da bismo se bolje pripremili za županijsko natjecanje. Bilo je teško, ali Marija, Filip i Matej se nisu predavali. Tri subote smo gostovali na FER-u.
Filip je pobijedio na žuanijskom natjecanju, Matej je bio drugi, a Marija također druga za sedmi razred. Bravo!
Filip i Matej su pozvani na DMIH 2008. u Primošten. Dvije subote smo rješavali zadatke lokalno iz školske informatičke radionice. U Primoštenu je Matej bio drugi , a Filip sedmi. Bravo Matej! Bravo Filipe!
Danas je na FER-u održano zadnje kolo Kupa Božo Težak 2008. Marija nije mogla sudjelovati zbog drugih obveza i trenutno je šesta za sedme razrede. Bravo Marija!
Filip je četrvti, Matej peti u konkurenciji petih i šestih razreda. Bravo Filip i Matej!

FER

Autor: Marinko Šimunek, 14. 6. 2008.

Projekt e-Škole

POLITIKA O ZASTITI PRIVATNOSTI OS Krunoslava Kutena.pdf
 PRAVILNIK O ZASTITI OSOBNIH PODATAKA OSKKutena.docx

Natječaj za ravnatelja škole

Natječaj za ravnatelja/icu Osnovne škole Krunoslava Kutena objavljen 8. 11.2023.

PRIJEVOZ UČENIKA
Pozivi na razgovor za posao
Prijava na Dabar

Natjecanje Dabar 2023.

Natjecanje će se održavati u tjednu Dabra 2023. od 13. do 17. studenog 2023. Prihvatite izazov!

Natječaj za posao

U privitku možete vidjeti natječaj za popunu radnog mjesta edukatora-rehabilitatora i učitelja informatike.

U privitku možete vidjeti natječaj za popunu radnog mjesta rehabilitatora-edukatora i pomoćnika u nastavi.

U privitku možete vidjeti pozive na razgovor za pomoćnika u nastavi i učitelja edukatora-rehabilitatora.

U privitku možete vidjeti natječaj za popunu radnih mjesta: kuhara, učitelja njemačkog jezika, učitelja razredne nastave, spremačice i pomoćnika u nastavi.

U privitku možete vidjeti pozive na razgovor kandidata za mjesto: učitelja RN, učitelja Njemačkog jezika, spremačice, kuharice i pomoćnika u nastavi.

U privitku možete vidjeti obavijest kandidatima za popunu radnih mjesta.

U privitku možete vidjeti natječaje za zapošljavanje.

U privitku možete vidjeti natječaj za popunu radnih mjesta edukatora-rehabilitatora i učitelja informatike i njemačkog jezika.

U privitku možete vidjeti poziv na razgovor za kandidate za popunu radnih mjesta.

U privitku možete vidjeti natječaj za popunu radnih mjesta edukatora-rehabilitatora, učitelja informatike, učitelja njemačkog jezika i pomoćnika u nastavi.

U prilogu (pri dnu) možete vidjeti aktualne obavijesti o izboru kandidata za popunu radnih mjesta.

e Dnevnik

eDnevnik

Za učenike i roditelje

eDnevnik ocjene

Sjednice UV

Sjednica Učiteljskog vijeća OŠ Krunoslava Kutena održat će se u četvrtak 23.11.2023. u 19:00 sati u knjižnici matične škole, nakon toga održat će se i Sjednica skupa radnika u 20:00 sati. U privitku možete vidjeti dokumente za sjednice.

Politika o zaštiti privatnosti

Anketa (mala)
Koliko često konzumirate med?

JELOVNIK 08 04 do 19 04 2024.pdf

SAT          PRIJEPODNE