HONI peto kolo

Autor: Marinko Šimunek, 15. 3. 2012.

Peto kolo HONI održalo se u subotu 17. ožujka 2012.

Susret je u školi od 9.00 sati.

Bilo je vrlo živahno u školi iako  su došli samo programeri od prvog do osmog razreda.

Četiri prvašića učili su logo kao i jedan četvrtaš, šest petaša jedan sedmaš i jedan osmaš. Dvojica šestaša rješavali su zadatke iz petog kola HONI lige u C++:

Neven Bubnjar 20 bodova

Josip Klepec 124 bodova.

Super, druženja prekidamo radi državnog natjecanja INFOKUP 2012.

Više o HONI natjecanju... u nastavku

HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI

Hrvatsko otvoreno natjecanje u informatici odnosno Croatian Open Competition in Informatics natjecanje je u programiranju putem Interneta na koje se mogu prijaviti svi zainteresirani učenici iz Hrvatske i cijelog svijeta.

Ovaj je program Hrvatski savez informatičara pokrenuo prije pet godina s ciljem priprema nadarenih učenika informatičara osnovnih i srednjih škola Hrvatske za informatička natjecanja, te za natjecanja i pripreme mladih informatičara Europe i Svijeta prije međunarodnih natjecanja. HONI je nastao po uzoru na neka druga međunarodna informatička natjecanja, a ranijih je godina postojao u sličnom obliku - na domaćoj razini Hrvatska programerska liga, a na međunarodnoj Internet online contest.

Kroz pet godina održavanja HONI se profilirao u značajno i dobro prihvaćeno informatičko natjecanje koje bilježi veliki odaziv natjecatelja. Velike pohvale ovom programu dao je i Međunarodni informatički olimpijski odbor, koji nadzire Međunarodnu informatičku olimpijadu (International Olympiad in Informatics - IOI).

Natjecanje se odvija tijekom cijele školske godine kroz tri kola u prvom polugodištu (listopad-prosinac), tri kola u drugom polugodištu (veljača-travanj), te dodatno kolo za natjecatelje iz cijeloga svijeta (COCI) s izabranim zadacima s Hrvatske informatičke olimpijade. Svako kolo sadrži osam zadataka od koji se šest težih prevode na engleski jezik za natjecatelje van Hrvatske.

Učenici iz Hrvatske mogu se natjecati kao članovi ekipa svojih škola ili klubova/udruga Hrvatskog saveza informatičara pod vodstvom nastavnika odnosno starijeg člana kluba ili udruge. Svi ostali natječu se pojedinačno.

S organizacijom i provođenjem ovog uspješnog programa HSIN započinje 22. listopada 2011. godine.

HONI 2011/2012

Hrvatsko otvoreno natjecanje u informatici u školskoj godini 2011/2012 održat će se kroz šest kola natjecanja. Svako kolo sastojat će se od trosatnog rješavanja osam zadataka u programskim jezicima Pascal, C i C++.

Zadaci će biti rangirani po težini s različitim brojem bodova, a prva će četiri zadatka biti primjerenija učenicima osnovnih škola. Svaki natjecatelj moći će rješavati bilo koji zadatak po svom izboru, te će biti objavljeni bodovi svih 8 zadataka, ali ukupni broj osvojenih bodova bit će jednak zbroju bodova 5 zadataka koji tom natjecatelju ukupno donose najviše bodova.

Termini održavanja natjecanja u školskoj godini 2011/2012:

• 22. listopada 2011.
  • 19. studenoga 2011.
  • 17. prosinca 2011.
  • 18. veljače 2012.
  • 17. ožujka 2012.
  • 14. travnja 2012.

Hrvatsko otvoreno natjecanje u informatici u školskoj godini 2011/2012 održava se pod pokroviteljstvom Ministarstva znanosti, obrazovanja i športa i Hrvatske zajednice tehničke kulture.

HONI peto kolo

Autor: Marinko Šimunek, 15. 3. 2012.

Peto kolo HONI održalo se u subotu 17. ožujka 2012.

Susret je u školi od 9.00 sati.

Neven Bubnjar 20 bodova

Josip Klepec 124 bodova.

Super, druženja prekidamo radi državnog natjecanja INFOKUP 2012.

Više o HONI natjecanju... u nastavku

HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI

HONI 2011/2012

Termini održavanja natjecanja u školskoj godini 2011/2012:

• 22. listopada 2011.
  • 19. studenoga 2011.
  • 17. prosinca 2011.
  • 18. veljače 2012.
  • 17. ožujka 2012.
  • 14. travnja 2012.

Projekt e-Škole

POLITIKA O ZASTITI PRIVATNOSTI OS Krunoslava Kutena.pdf
 PRAVILNIK O ZASTITI OSOBNIH PODATAKA OSKKutena.docx

Natječaj za ravnatelja škole

Natječaj za ravnatelja/icu Osnovne škole Krunoslava Kutena objavljen 8. 11.2023.

PRIJEVOZ UČENIKA
Pozivi na razgovor za posao
Prijava na Dabar

Natjecanje Dabar 2023.

Natjecanje će se održavati u tjednu Dabra 2023. od 13. do 17. studenog 2023. Prihvatite izazov!

Natječaj za posao

U privitku možete vidjeti natječaj za popunu radnog mjesta edukatora-rehabilitatora i učitelja informatike.

U privitku možete vidjeti natječaj za popunu radnog mjesta rehabilitatora-edukatora i pomoćnika u nastavi.

U privitku možete vidjeti pozive na razgovor za pomoćnika u nastavi i učitelja edukatora-rehabilitatora.

U privitku možete vidjeti natječaj za popunu radnih mjesta: kuhara, učitelja njemačkog jezika, učitelja razredne nastave, spremačice i pomoćnika u nastavi.

U privitku možete vidjeti pozive na razgovor kandidata za mjesto: učitelja RN, učitelja Njemačkog jezika, spremačice, kuharice i pomoćnika u nastavi.

U privitku možete vidjeti obavijest kandidatima za popunu radnih mjesta.

U privitku možete vidjeti natječaje za zapošljavanje.

U privitku možete vidjeti natječaj za popunu radnih mjesta edukatora-rehabilitatora i učitelja informatike i njemačkog jezika.

U privitku možete vidjeti poziv na razgovor za kandidate za popunu radnih mjesta.

U privitku možete vidjeti natječaj za popunu radnih mjesta edukatora-rehabilitatora, učitelja informatike, učitelja njemačkog jezika i pomoćnika u nastavi.

U prilogu (pri dnu) možete vidjeti aktualne obavijesti o izboru kandidata za popunu radnih mjesta.

e Dnevnik

eDnevnik

Za učenike i roditelje

eDnevnik ocjene

Sjednice UV

Sjednica Učiteljskog vijeća OŠ Krunoslava Kutena održat će se u četvrtak 23.11.2023. u 19:00 sati u knjižnici matične škole, nakon toga održat će se i Sjednica skupa radnika u 20:00 sati. U privitku možete vidjeti dokumente za sjednice.

Politika o zaštiti privatnosti

Anketa (mala)
Koliko često konzumirate med?

JELOVNIK 11 3 do 22 3 2024.pdf

SAT          PRIJEPODNE